J&B v.o.s

Na hrázi 117, 798 03 Plumlov, telefon: +420 582 393 215, fax: +420 582 393 215, mobil: +420 606 144 686, e-mail: jb-vos@volny.cz

CZ DE EN Ru

    Domovní řád Penzionu VE MLÝNĚ  v Plumlově

 

Vážení hosté,

Srdečně Vás vítáme v našem penzionu a zároveň nám dovolte, abychom Vás seznámili s několika maličkostmi, které je nutné dodržovat pro zajištění pohody všech návštěvníků.

 

1.     Nástup na ubytování je mezi 16.00 - 18.00 hod. Osobám, které nejsou řádně zapsány není pobyt v prostorách penzionu povolen. Rovněž není povoleno ubytování s domácím zvířetem.

2.    Ukončení pobytu je do 10.00 hod ráno, nedohodnete-li se jinak.

3.    Ve všech uzavřených prostorách penzionu je zákaz kouření a manipulace s otevřeným ohněm.

4.    Ložní povlečení a ručníky se při delším pobytu  vyměňují jednou týdně – vždy v sobotu.

5.    Během pobytu si návštěvníci udržují pořádek na pokojích a v apartmánu sami. Jsou jim k dispozici čisticí a desinfekční prostředky a houbičky. Není dovoleno mýt vanu ani sprchový kout čisticími prostředky obsahujícími písek. Pevný odpad se dává do sáčků, které jsou rovněž k dispozici a po naplnění se umisťují k popelnicím.

6.    Provozovatel neručí za případnou ztrátu cenností. Tyto je možné na požádání uložit do trezoru.

7.     Při ztrátě, nebo poškození vybavení penzionu je nutné tuto skutečnost nahlásit provozovateli a společně sjednat   nápravu.

8.    Provozovatel si vymiňuje právo vstupu do pokojů a apartmánu ve Vaší nepřítomnosti, za účelem odstranění nenadálých závad (vody, plyn, elektřina, otevřená okna,…), ošetření květin a pod.

9.    Návštěvníkům jsou k dispozici: kulečník, stolní tenis, … venkovní posezení s přenosným grilem. Je však nutné   zapůjčení předem dojednat.

10.   Pokoje, apartmán i budovu penzionu doporučujeme z důvodu bezpečnosti při příchodu i odchodu zamykat.

11.   Samozřejmou povinností návštěvníků je vzájemné ohleduplné chování a jednání. Především  neobtěžovat ostatní nadměrným hlukem – hudba, zpěv,… Od 22.00 hod do 6.00 hod ranní je nutné dodržovat noční klid.

 

Věříme, že dodržování těchto zásad přispěje ke spokojenému pobytu všech  hostů.

 

Historie

Vstupujete do barokní budovy tři sta let starého panského mlýna, který byl původně v majetku knížecího rodu Lichtensteinů. Naposledy sloužil svému původnímu účelu na přelomu 19. a 20. století. Pak bylo mlýnské zařízení odvezeno a soužïl jako ubytovna knížecích pracovníků. V obodbí První republiky byl částečně přestavěn a opraven a sloužil pouze jako rodinný dům a to až do roku 2000. V té době byla zahájena další rekonstrukce domu s cílem vybudovat zde pension. 

Dnes poskytuje odpočinek a rekreaci. Interiér vyhovuje nárokům dnešního člověka. Jsou zde nenásilně spojeny prvky moderní i původní architektury.

Ubytování v apartmánech v Plumlově

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies